05432632840 | Neorama İş Merkezi Beştepe Mah., Yaşam Cad., No:13, A-Blok, Ofis No:22, Söğütözü, Ankara

Arama :
 • Kanserler

  Kanserler ve tedavileri hakkında ayrıntılı bilgiler.

 • Hastalıklar

  Hastalıklar ve tedavileri hakkında faydalı bilgiler.

 • Tedaviler

  Uzmanlık alanım ve yoğunlukla yaptığım ameliyatlar.

 • Randevu

  Randevu, adres, telefon ve email bilgisi için tıklayınız.

Uzmanlık Alanlarım
Üroonkoloji

Böbrek kanseri, mesane kanseri, prostat kanseri, testis, ve penis kanseri gibi ürolojik kanserlerin teşhisi, tedavisi ve cerrahi girişimleri konusunuzda uzmanlaşmış bulunmaktayım. Kanser nedeniyle mesane alındıktan sonra  yerine bağırsaktan alınan parça ile yeni ve sağlıklı mesane oluşturulması. Prostat kanseri teşhisinde füzyon biyopsi, tedavisinde; fokal-lokal tedavi, radikal açık, laparaskopik  ve robotik cerrahi uygulanmaktadır.

Endoüroloji

Laparaskopik ve Endoskopik cerrahi girişimler, lazer(Holep, Thulep), plazmakinetik veya klasik yöntem ile kapalı prostat ameliyatları ve endoskopik taş cerrahisi (perkütan nefrolitotomi, üreterorenoskopik-rigit/flexible-URS), endoskopik  idrar yolları darlık ameliyatları yapılmaktadır. Robotik cerrahi ile böbrek mesane ve prostat ameliyatları başarı ile uygulanmaktadır.

Kadın Ürolojisi

İdrar kaçırma, idrar torbası (mesane) sarkması ve ağrılı mesane sendromu hastalıklarında, ilaç uygulamaları, bazı lokal ve enjeksiyon uygulamaları, TOT, TVT gibi askı ameliyatları  ve diğer kadın ürolojisi ile ilgili uygulamalar yapılmaktadır.

Androloji

Kısırlık tedavisi, TESA/TESE uygulamaları, penil protez uygulamaları ve diğer erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) tedavileri , şok dalda tedavisi(eswt), erken boşalma tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca doğumsal veya peyroni hastalığına bağlı penis eğriliği tedavisi ve ameliyatları yapılmaktadır.

Çocuk Ürolojisi

Doğumsal anomaliler, inmemiş testis cerrahisi, vezikoüreteral reflü(VUR) endoskopik tedavisi, gece altını ıslatma tedavisi, sünnet uygulamaları yapılmaktadır.

Soru Sorun
Hakkı Perk ©2020 | Her Hakkı Saklıdır. | Ankara Web Tasarım tarafından oluşturulmuştur.